Kuchnie na wymiar

Kuchnie
na wymiar

Kuchnia to serce domu. Powinna więc być funkcjonalna, wygodna i estetyczna, a także przemyślana oraz dopasowana do wizji całego mieszkania. Tworzymy stylowe kuchnie na wymiar, które są dostosowane do potrzeb naszych klientów.
Dzięki nieskrywanej pasji naszych projektantów, tworzone przez nas meble na wymiar są ponadczasowe i niebanalne. Oferujemy praktyczne rozwiązania, które łączą się z niepowtarzalną estetyką. Wykonane przez nas meble kuchenne gwarantują najwyższa jakość wykonania. Korzystamy ze swojego wieloletniego doświadczenia, które zdobywaliśmy na przestrzeni lat, aby aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Nasza praca rozpoczyna się od zaprojektowania wizji wnętrza i finalnie kończy się montażem. Tworzymy meble kuchenne nowoczesne i klasyczne, które są dedykowane indywidualnym potrzebom naszych klientów, a także projektowanej przestrzeni. Oferując stworzenie mebli kuchennych, dopasowujemy również sprzęty AGD, po czym montujemy całość, aby klient nie musiał martwić się prawidłowym pomiarem i ich dopasowaniem.

jak przebiega realizacja zamówienia?

POMIAR

To etap, w którym dokonujemy szczegółowych pomiarów, potrzebnych do stworzenia projektu. Każdy detal ma tu znaczenie i wpływa na efekty przyszłej aranżacji.

PROJEKT I WIZUALIZACJA

Jeden z ważniejszych momentów realizacji. Poznajemy potrzeby Klienta w zakresie układu przestrzennego i estetycznego oraz materiałów. To moment kiedy tworzy się pomysł i idea. Na podstawie dokonanych wyborów i naszych pomysłów opracowujemy funkcjonalny model 3D, z którego tworzymy wizualizacje komputerową.

WYPOSAŻENIE I URZĄDZENIA

Oferujemy wyposażenie mebli w akcesoria podnoszące ich funkcjonalność i komfort użytkowania, kuchnię wyposażymy w urządzenia AGD renomowanych producentów, zapewniając dopasowanie do zamówionej zabudowy. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór stołów i krzeseł..

REALIZACJA

Moment w którym projekt zamienia się w rzeczywistość, a my nadzorujemy jego przebieg. Realizując wszystkie prace z naszą firmą – od pomiaru do montażu – gwarantujemy solidność i zadowolenie.

Kuchnie nowoczesne na wymiar

Do stworzenia kuchni nowoczesnych wykorzystujemy nowinki techniczne i nowoczesne technologie, aby komfort użytkowania i ergonomia kuchni były na najwyższym poziomie. Nasi projektanci zadbają o to, aby kuchnia na wymiar w stylu nowoczesnym mogła wyrazić Państwa styl i unikalny, wyjątkowy charakter.

Kuchnie klasyczne na wymiar

Klasyczne kuchnie na wymiar, które tworzymy, uwodzą swoją ponadczasowością, nawiązaniem do tradycji i elegancją. Oferujemy doskonałą jakość i trwałe rozwiązania, które stworzą ciepłą i przyjazną atmosferę. Nasi projektanci wnętrz dołożą wszelkich starań, aby kuchnia w stylu tradycyjnym wpisała się w gusta wszystkich domowników.

Nasze studio
ul. Piastowska 11a, Białystok

Telefon:
85 748 20 78

Godziny pracy:
Pon – Pt: 9:00 – 17:00